Haber

İstanbul Polisi Uyuşturucu Suçlarına İzin Vermiyor

İstanbul Polisi narkotik hatalarına izin vermiyor

İstanbul genelinde narkotik suçlarla teşebbüse denetim yapıldı

İSTANBUL – İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü, uyuşturucu kaçakçılarına yönelik il genelinde denetim yaptı. Kontrollere katılan narkotik köpekleri de arama sırasında polis ekiplerine yardımcı oldu.

İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü uyuşturucu suçlarıyla ilgili çalışmalarını sürdürüyor. Zehir tacirlerini içeri almayan İstanbul Polisi, bu çerçevede Narkotik Veri Analiz Sistemi ile il genelinde denetim gerçekleştirdi. Kontrollere İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, yunus polisi, mahalle ve çarşı bekçileri ile ilçe emniyet müdürlüklerine bağlı devriye ve asayiş ekipleri katıldı. Denetimler sırasında narkotik köpekleri de araçların denetlenmesine yardımcı oldu.

Denetimlerde durdurulan araçlar tek tek arandı, sürücü ve yolculara GBT (Genel Bilgi Taraması) yapıldı. Yapılan incelemelerde Kağıthane’de bir kişi üzerinde ruhsatsız tabanca bulunduğu gerekçesiyle gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü. Kontrollerin gece geç saatlere kadar devam edeceği öğrenildi.

haliliyeajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu