Haber

3 El Vurup Cesedini Bavulun İçine Parçaladılar! Kripto Fenomeninin Akılsızca Ölümü Gündemde

Algaba isimli kripto para fenomeni için uzun süredir yapılan aramanın ardından Fernando Perez’in cesedi bir futbol sahasının yanında bir bavulun içinde bulundu. Detaylar içeriğimizde. ?

Kaynak:https://www.dailystar.co.uk/news/worl…

Pizzadan kripto para fenomenine yükselen Fernando Perez Algaba’nın Instagram’da 1 milyona yakın takipçisi bulunuyor.

Lüks arabalarını ve muhteşem tatillerini sosyal medya hesabından paylaşarak bir dönem herkesin hayatını kıskanmasına neden oldu.

Kendisini lüks araç satan ve kiralayan bir yatırımcı olarak tanımlayan Fernando, takipçileri tarafından ‘Marul’ lakabıyla anıldı.

Arjantin’de son kez ev kiraladığı bilinen fenomen, kiraladığı evin süresinin dolmasına rağmen anahtarını ev sahibine teslim etmeyince ev sahibi polisi aradı ve için kayıp şahıs alarmı verildi. adam.

41 yaşındaki fenomen, “kötü insanlar” hakkında bir dizi şifreli mesaj yayınladıktan günler sonra, Buenos Aires’te bir halı sahanın yakınında oynayan çocuklar tarafından bulundu.

Olay yeri inceleme ekipleri çağrıldığında çocukların fark ettiği bölgede Fernando’nun kol ve bacaklarının bulunduğu bir bavul bulundu.

İlk incelemelerde dövmelerinden Fernando’nun kimliği belirlendi, ardından parmak izi alındı.

Yetkililerin ifadelerine göre fenomene 3 el ateş edildikten sonra vücudunun bazı yerleri “profesyonelce” kesilerek farklı yarım çantalara konularak bir bavula tıkıştırıldı.

Soruşturması devam eden Fernando ile ilgili şu ana kadar herhangi bir şüpheli tespit edilmedi.

nazimiye-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu